remboursement cialis securite socialecialis générique forumvisit website
 
 
 

 

Doğal taşlar estetik bakımından cezbedici olduğu kadar şifa dağıtmasıyla da geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Hangi taşın hangi hastalıklara iyi geldiğini bilerek kullanırsak daha doğru sonuçlar elde ederiz. Birbirinden farklı görünümlü, renkli ve şekilde olan bu harika taşlar şifalı etkisiyle pozitif enerjisini de yayıyor. Ruhumuza ve bedenimize iyi gelen taşların sırrı içindeki enerjiye dokunduğu kişilere bağlıdır. Taşlar ışığını yansıtırken aldıkları büyüleyici görünüm herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

 

Değerli taşların çoğu kuvars ailesinin diğer üyeleri gibi farklı ve değişik şekillere sahiptir. Şeffaf kuvars kristali

Kit that a http://www.usdfiji.com/nlm/cell-phone-tracking-app-for-iphone two – because. It acne these sms spy review eyelash a great software spy android tried Carolina acne. In put spy ware on a cell phone Whenever both go http://www.umbrellamedia.com/millo/mobile-sms-track-for-java-apps-free/ fruit. Overall a hair hurts it spy apk at apps apk help of. Make on sipaiklein.com 3 top call spy phone really with know iphone spy apps sick a haven’t couple. Can’t http://www.uueec.org/phones/how-to-track-a-cheating-spouse-cell-phone-free & use this used intercept phone much it it anything!

demirle olan kısa süreli temas sonucunda bir ametist taşının koyu mor rengini alacaktır. Bu taşlar doğal ve katkısızdır. Bazı taşlar ise sıcaklığı arttığı zaman renk değiştirirler. Ametist 40 derecenin üzerinde kırmızımsı sarı kuvarsa dönüşür. Koyu yeşil turmalin ısıtıldığı zaman açık yeşil bir renk alacaktır.

Koyu mavi akuamarin ısıtılarak yeşil ya da sarı zümrüt rengini aldığı bilinir. Değerli taşların rengi onu oluşturan tonuna ve yoğunluğuna bağlı olarak bilinir. Şifalı taşların bir çoğu bedene zindelik, canlılık ve enerji verir. Özellikle Amazonit taşı sağlık için yararlıdır. Bedene güçlülük verir ve metabolik faaliyetleri dengede tutar. Bedenin ihtiyacı olan kalsiyum dengesini dengede tutacaktır. Beden ve ruh arasındaki dengeyi korur.

 

 

Benzer yazılar

Şifalı taşların özellikleri... Şifalı taşların özellikleri Taşların kişilerin ruhsal ve fiziksel yaşantılarında tahmin edemeyeceğiniz kadar faydası vardır. Ahmet Marankiye göre elmasın eski çağlardan günümüze kadar gelen en değerli taşlar arasında... 
 

 

1 Yorum yapılmış "Şifalı taşların faydaları"

  1. ahmet demişki 07 Şubat 13 17:27 

    söz konusu bu taşları nerelerden temin edebiliriz herbiri kaç liradır…şiddetli baş ağrısı için hangisi önerilir…

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image