remboursement cialis securite socialecialis générique forumvisit website
 
 
 

 

Pembe kuvars renksiz ya da muhtelif renklerde bulunan kristal yapılı taştır. Tedavi edici nitelikleri en yoğun olan taşlardan biridir. En önemli özelliklerinden birisi de kişilerin çevrelerinde oluşan negatif enerjiyi yok eder ve pozitif enerjiyi toplar. Ayrıca kişinin kendisiyle barışık olmasını sağlar. Var olan ümitsizlik ve kötümserlik duygularını yok eder. Kristaller enerjilerine alıştığınız zaman pozitif anlamda size etki etmeye başlarlar. Pembe kuvars kristalinize sadece siz dokunun ve sizi tanımasına izin verin.

daugher is dating an alcoholic
ca intersection webcams
waikiki web cam lewers
dating an epiphone les paul
singaproe adult friend now

 

Pembe kuvarsın yatıştırıcı etkisi vardır ve kalbi rahatlatır. Duygular anlamda hissedilen acı ve sıkıntıların azalmasını sağlar. Kuvars kristallerinin isimleri renklerine göre değişim gösterir. Pembe kuvarsın diğer ismi de aşk kristalidir. Üzerinde taşıyanların öfke, kıskançlık gibi duyguları barındırmadıkları bilinir. Rahatlama ve huzurun yanı sıra, kristale duyulan güvenle kalbinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Pembe kuvars bütün burçların kullanabileceği bir kristaldir. Aşıkların kullandığı bu harika taş tenle temas ettiği anda aşkın verdiği enerjiye de sizin hissetmenizi sağlayacaktır. Kendinizi herhangi bir konuda suçluluk hissediyorsanız bu kristal tam size göre. Bu gibi duyguları yok ederek ortadan kaldıracaktır. Sevdiğiniz kişiye duyduğunuz öfkede azalacak ve kendinizi daha huzurlu ve arınmış hissedeceksiniz. Pembe kuvars kristalini sevgilinize hediye edebilir ve aşkınızı ona sunabilirsiniz.

 

 
 

 

4 Yorum yapılmış "Pembe kuvars"

 1. FAHRİYE demişki 02 Mayıs 12 13:23 

  ayaklarımda lenfödem hastalığından kaynaklananan şişlikler için tedavi edici taş var mı?

 2. Yasemin demişki 13 Ağustos 13 07:34 

  ayaklarımda lenfödem hastalığından kaynaklananan şişlikler için tedavi edici taş var mı?

 3. ece demişki 09 Eylül 14 14:31 

  bende de lenfödem hastalığı var ve bunun için ne yazık ki taş yok ayağın inmesi için lenf masajı yapabilirsiniz

 4. erol demişki 15 Eylül 14 13:50 

  obsesif komppülsif bozukluk için bir taş var mı?

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!





*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image