remboursement cialis securite socialecialis générique forumvisit website
 
 
 

 

Olivin taşı, rengi bağlı olduğu zümrüt familyasının yeşil rengini taşır. Olivin taşı bedeni temizleyip zihin dinginlği ve tazeliği sağlar. Düşüncede ve duygularda kaygı düşüncelerini yok ederek rahatlama hissi verir. Ayrıca kalp, ciğer, dalak ve böbrek rahatsızlıklarının üzerinde olumlu etkileri vardır. Diğer ismiyle zebercet taşı olan olivin taşı renginin verdiği pozitif duyguları taşıyanlara yansıtır.

big beautiful women dating service minnesota
free live adult web chat
aisan dating
striptease boobs webcams
world widwe web cam

 

İnsanlara neşe ve sevinç hissini vererek daha canlı olmalarını sağlar. Gereksiz kaygı ve korkulara son vererek rahatlama hissi verir. Kendi iç dünyanızın farkındalığını bilerek ve isteyerek artırarak, kişisel gelişim anlamında gelişmenizi sağlar. Kıskançlık gibi duyguları besleyenler için taşınması gereken bir taştır. Çünkü bu duyguları yok ederek iyimserlik verecektir.

Olivin diğer adıyla zebercet taşı olumlu duygu ve düşüncelerin taşıdır. Vericilik konusunda cömert davranılmasını sağlar. Rengini ve enerjisini vererek daha mutlu olmanızı sağlar. Şifalı taşların sırrı, taşıdıkça ve inandıkça ortaya çıkacaktır. Şeffaf sarı ve açık yeşil rengi taşıyan bu harika şifalı taş, olumlu özellikleriyle enerjisini yansıtır.

 

 
 

 


Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image