Şifalı Taşlar Obsidyen taşı - Burçlara Göre Şifalı Taşlar

Obsidyen taşı

Obsidyen taşı yanardağ orjinlidir. Volkanik magma tabakasının yeryüzüne çıkarak hızlı bir şekilde katılaşması sonucu oluşur. Obsidyen taşı vücuttaki elektriği alarak rahatlama sağlar. Çok şifalı bir taştır ve karaciğerin temizlenmesinde faydalıdır. Bunun için karaciğerin üzerine yumruk büyüklüğünde bu taştan koyarak 20 dakika beklenilir. Bu süreyi aşmamak ve uyumamak gerekmektedir.

 

Bu harika şifalı taş içinizdeki olumsuz düşünceleri alacak ve olumlu düşünmenize yardımcı olacaktır. Hatırlamak istemediğiniz kötü hatıralarınız mutlaka vardır. Bu taşı kullanarak kendinizi arındırmalısınız. Bu yüzden herkesin ihtiyaç duyacağı şifalı bir taştır. Obsidyen taşının diğer ismi volkan camıdır. Siyah, kahverengi, yeşil ve parlak dış püskürük olan bir taştır. Camsı bir görünüme sahiptir. İkizler ve yay burcunun uğurlu taşlarıdır. Obsidyen taşının en çok bilinen rengi üzerinde beyaz lekeler olan kar taneli obsidyendir.

Bu renginden dolayı siyah kadife olarak da bilinir. Akıl ve sevgi bağlarından kopmamayı temsil eder. Kalın bağırsak, karın bölgesini etkileyerek sindirim sistemini harekete geçirir. Bu anlamda bağırsak ve sindirim sorunu yaşayan kişilerinde kullanması uygundur. Bilinç altında bulunan kaygıları ve olumsuzlukları yok etmeye yardımcı şifalı bir taştır. Bu taş aynı zamanda saflık taşı olarak da bilinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir