remboursement cialis securite socialecialis générique forumvisit website
 
 
 

 

Obsidyen taşı yanardağ orjinlidir. Volkanik magma tabakasının yeryüzüne çıkarak hızlı bir şekilde katılaşması sonucu oluşur. Obsidyen taşı vücuttaki elektriği alarak rahatlama sağlar. Çok şifalı bir taştır ve karaciğerin temizlenmesinde faydalıdır. Bunun için karaciğerin üzerine yumruk büyüklüğünde bu taştan koyarak 20 dakika beklenilir. Bu süreyi aşmamak ve uyumamak gerekmektedir.

top 10 singles of 2009
browse central ny singles
teen girl sex adventures free online
dating services columbia sc
how to record incoming msn webcams
women for discreet dating and sex

 

Bu harika şifalı taş içinizdeki olumsuz düşünceleri alacak ve olumlu düşünmenize yardımcı olacaktır. Hatırlamak istemediğiniz kötü hatıralarınız mutlaka vardır. Bu taşı kullanarak kendinizi arındırmalısınız. Bu yüzden herkesin ihtiyaç duyacağı şifalı bir taştır. Obsidyen taşının diğer ismi volkan camıdır. Siyah, kahverengi, yeşil ve parlak dış püskürük olan bir taştır. Camsı bir görünüme sahiptir. İkizler ve yay burcunun uğurlu taşlarıdır. Obsidyen taşının en çok bilinen rengi üzerinde beyaz lekeler olan kar taneli obsidyendir.

Bu renginden dolayı siyah kadife olarak da bilinir. Akıl ve sevgi bağlarından kopmamayı temsil eder. Kalın bağırsak, karın bölgesini etkileyerek sindirim sistemini harekete geçirir. Bu anlamda bağırsak ve sindirim sorunu yaşayan kişilerinde kullanması uygundur. Bilinç altında bulunan kaygıları ve olumsuzlukları yok etmeye yardımcı şifalı bir taştır. Bu taş aynı zamanda saflık taşı olarak da bilinir.

 

 
 

 

1 Yorum yapılmış "Obsidyen taşı"

  1. Irmak Draculaura C. Ülker demişki 08 Kasım 14 19:31 

    Çok güzel bir taş minecraft’a bir süru var ve ben bu taşın gerçek olduğunu bile bilmiyorum

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image