Şifalı Taşlar İkizler burcu ve şifalı taşları - Burçlara Göre Şifalı Taşlar

İkizler burcu ve şifalı taşları

İkizler burcunun değişken havası, ruhsal ve fiziksel olarak kimi zaman yorucudur. Hayatınızı sık sık değiştirmek isteğine büründüğünüz zaman, kendinizi otomatik olarak yenilenmeye hazır hissetmeye başlıyorsunuz. İkizler burcu çoğu zaman bu duygu hareketlerinden yorulur ve dinginliği arar. Burada İkizler burcunun ruhuna ve fiziksel rahatsızlıklarına dokunacak şifalı taşlar devreye girecektir. İkizlerin taşıdıkları zaman kendilerini daha mutlu ve huzurlu hissedecekler taştır mevcuttur. Taşların bir çok hastalığa karşı yaymış olduğu enerji sayesinde tedavi ettiği bilinmektedir.


İkizler burcunun taşları akik, gündelik hayatın getirmiş olduğu stres ile mücadele de oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca uyku problemi yaşayanlara da iyi gelecektir. Zebercet taşı yaşadığınız endişe ve korkuların üstesinden gelebilmenize yardımcı olur. Duygularınızda yaşadığınız gelgitleriniz de sizleri olumlu anlamda destekleyecektir. Bedensel anlamda da dengeyi korumakla görevlidir ve yaşam enerjinizin yüksek olmasını sağlayacaktır.Turkuaz da ikizlerin kullanması gereken şifalı taşlardan biridir. Tansiyonu düzenler ve kalp hastalıklarına karşı önlem alır. Sindirim sorunları yaşayan ikizlere tavsiye edilmektedir. kaplan gözü cesaret ve güç veren şifalı taşlardan biridir. Yaşamınız da karşılaştığınız tüm engellere rağmen ilerleme istediğinizi artıracaktır.

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran) başlıklı makalemizde Akik, ikizler burcu ve ikizler burcuna etkili taşlar hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir