remboursement cialis securite socialecialis générique forumvisit website
 
 
 

 

Yüzyıllar boyunca değerli taşlar ve burçlar arasında belirlenmiş bir bağlantı kurulmuştur. Kişilerin beden ve ruhlarına hitap edip iyi gelen taşlar vardır. Bunlara inanmak ve kendi burcunuzun taşını kullanarak pozitif etkilerinden faydalanabilirsiniz. Sizi çeken bazı taşlar olduğunu far edersiniz ve size çok yakın gelir. İşte o anda sizin ruh taşınız olduğunuz anlar ve sürekli kullanmaya başlarsınız. Renk, şekil ve dağıttığı pozitif enerjinin size iyi gelmesi o anda belli olacaktır.

 

Koç burcuna iyi gelen taşlar akik, ametist, garnet, lal taşı, hematit, jasper, kantaşı, kristal kuvars, kyanit, opal, turmalin ve yakut taşıdır. Bu taşlar pozitif enerjilerini koç burcuna yayar ve taşıyan kişiye güven verir. Boğa burcu akik, kristal kuvars, kyanit, lapis, pembe kuvars, safir, topaz, turkuaz, yeşim ve zümrüt taşıdır. İkizler akik, akuamarin, aventurin, krizokol, krizopras, peridot, sitrin, topaz, turmalin ve zümrüttür. Yengeç akuamarin, aytaşı, kristal kuvars, krizopras, rodokrozit, safir, yakut ve zümrüttür. Aslan akik, güneştaşı, kaplangözü, kehribar, oniks, topaz, turmalin, yakut ve zümrüttür.

Başak akik, amazonit, aventurin, jasper, kehribar, peridot, rutil kuvars, turmalin ve yeşim taşıdır. Terazi akuamarin, lapis, malakit, pembe kuvars, topaz, turmalin ve yeşimdir. Akrep akuamarin, dumanlı kuvars, sitrin, malakit, sodalittir. Yay akik, ametist, garnet, topaz, turkuaz, lal taşıdır. Oğlak garnet, hematit, malakit, obsidyen, oltu, oniks, turmalin ve yakuttur. Kova akuamarin, ametist, garnet, kristal kuvars, lapis, obsidyen ve oltu taşıdır. Balık akuamarin, ametist, kantaşı, pembe kuvars, sugulit ve aytaşıdır.

 

 
 

 
Etiketler :


Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image